Країна моїх прав

8 грудня — день другий

Були підведені підсумки конкурсу малюнків «Країна моїх прав». Найкращими роботами були визнані малюнки Величко І.(1-Г), Малашинської Є. (1-Г), Цевенко І. (1-Г), Звездуна Г. (2-В), Клопатюка Д. (2-В), Насірової Ю. (2-В), Тіміної А. (2-В), Тюфанової Д. (3-В), Поплужного Б. (3-В), Танцури Є. (3-В), Солганюка В. (3-Г), Відмиш Д. (4-А), Гошило Д. (5-Б), Янченка Я. (6-Б), Грановської Є. (7-А), Чопик Я. (7-А), Веселовського В. (9-В), Бєліка Д. ( 9-А), Васильєвої Є. та Балановської К. (9-А), Хаджелій Д. (9-В), Корінь О. (9-В), Сусукайло Д. (9-Г), Яріної В. (10-В). Роботи переможців розміщені на стенді для загального огляду.

Семикласники цього дня відправилися в цікаву гру-мандрівку, щоб виконавши правові завдання, зібрали 6 віз та отримати «Паспорт на твої права». Ця цікава правова гра для дітей розроблена Радою Європи для кращого ознайомлення дітей з правами дитини.

№ п/п                 Статті  видатків Листопад 1. Заробітна плата (державна субвенція) 933 964,07     2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 184 637,34  3. Нарахування на

№ Назва гуртка,секції Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця   Субота Керівник гуртка  1  «Волейбол»   (8-11 кл.,дівчата)   15.30-16.30     15.30-16.30

№ Клас Класний керівник Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця 5-А Максименко М.С.         5 урок 5-Б Постнікова А.О.   5урок