Корисний серпантин новинок!

Бібліотека Первомайського НВК  отримала навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють з дітьми з особливими потребами і запропонувала  вчителям виставку  «Корисний серпантин новинок».  У посібниках  доступно охарактеризовано сучасне навчально-методичне забезпечення, яке допоможе вчителю оволодіти теоретичними основами інновацій Нової української школи й усвідомити особливості інноваційних змін у початковій школі. Масове  впровадження дистанційного навчання в умовах карантину спричинило зростання вимог до «віртуального»  вчителя. Сучасні вимоги актуалізували потребу педагогів у підвищені рівня їх цифрової компетентності у процесі самоосвіти. Тому нові методичні матеріали  допоможуть підвищити педагогічну майстерність  наших вчителів.

Первомайськ відзначає 345-ту річницю з дня народження.           Незабаром  Первомайськ відзначатиме свій день народження. Йому виповнюється 345 років. День народження міста

І. Загальні положення.Освітня програма Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум» на 2021-2022 н.р. – це єдиний комплекс освітніх компонентів,

15 вересня в Україні та світі відзначають Міжнародний день демократії. Це надзвичайно важлива дата, адже більшість розвинених країн на планеті є демократичними.