Корисний серпантин новинок!

Бібліотека Первомайського НВК  отримала навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють з дітьми з особливими потребами і запропонувала  вчителям виставку  «Корисний серпантин новинок».  У посібниках  доступно охарактеризовано сучасне навчально-методичне забезпечення, яке допоможе вчителю оволодіти теоретичними основами інновацій Нової української школи й усвідомити особливості інноваційних змін у початковій школі. Масове  впровадження дистанційного навчання в умовах карантину спричинило зростання вимог до «віртуального»  вчителя. Сучасні вимоги актуалізували потребу педагогів у підвищені рівня їх цифрової компетентності у процесі самоосвіти. Тому нові методичні матеріали  допоможуть підвищити педагогічну майстерність  наших вчителів.

Щорічно 23 травня у нашій країні відзначається День героїв України. Сьогодні українці вшановують пам’ять усіх людей, які боролися за свободу та незалежність

Квітень  2024 р. № п/п                 Статті  видатків Квітень 1. Заробітна плата (державна субвенція) 1162508,18  2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 224138,26  3. Нарахування

З 1 по 20 травня в Первомайському ліцеї «Ерудит» пройшли заняття з практичним психологом (Ілащук Галина) в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я

16-17 травня стали для наших учнів днями випробування. Сьогодні вже 8-Б клас – учасники моніторингового дослідження ДСЯО. Вони проходять тестування з математики