Корисний серпантин новинок!

Бібліотека Первомайського НВК  отримала навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють з дітьми з особливими потребами і запропонувала  вчителям виставку  «Корисний серпантин новинок».  У посібниках  доступно охарактеризовано сучасне навчально-методичне забезпечення, яке допоможе вчителю оволодіти теоретичними основами інновацій Нової української школи й усвідомити особливості інноваційних змін у початковій школі. Масове  впровадження дистанційного навчання в умовах карантину спричинило зростання вимог до «віртуального»  вчителя. Сучасні вимоги актуалізували потребу педагогів у підвищені рівня їх цифрової компетентності у процесі самоосвіти. Тому нові методичні матеріали  допоможуть підвищити педагогічну майстерність  наших вчителів.

№ п/п                 Статті  видатків Січень 1. Заробітна плата (державна субвенція)    1 150 250,99    2. Заробітна плата (місцевий бюджет)     179 299,09

Сертифікація для вчителя – це можливість оцінити власну професійну майстерність через призму зовнішніх експертів, нагода проаналізувати систему своєї роботи, побачити професійні недоліки

Щиро вітаємо та пишаємося переможцями ІV Всеукраїнської учнівської онлайн-олімпіади «Хімія продовольчих та непродовольчих товарів»! Ліцеїсти змагалися за призові місця серед здобувачів освіти

Участь у Проєкті дозволить познайомитися з досвідом чеських базових та середніх шкіл, які пов’язані з темами дистанційного навчання та кризового управління. Презентуватиметься