Корисний серпантин новинок!

Бібліотека Первомайського НВК  отримала навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють з дітьми з особливими потребами і запропонувала  вчителям виставку  «Корисний серпантин новинок».  У посібниках  доступно охарактеризовано сучасне навчально-методичне забезпечення, яке допоможе вчителю оволодіти теоретичними основами інновацій Нової української школи й усвідомити особливості інноваційних змін у початковій школі. Масове  впровадження дистанційного навчання в умовах карантину спричинило зростання вимог до «віртуального»  вчителя. Сучасні вимоги актуалізували потребу педагогів у підвищені рівня їх цифрової компетентності у процесі самоосвіти. Тому нові методичні матеріали  допоможуть підвищити педагогічну майстерність  наших вчителів.

№ п/п                 Статті  видатків Листопад 1. Заробітна плата (державна субвенція) 933 964,07     2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 184 637,34  3. Нарахування на

№ Назва гуртка,секції Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця   Субота Керівник гуртка  1  «Волейбол»   (8-11 кл.,дівчата)   15.30-16.30     15.30-16.30

№ Клас Класний керівник Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця 5-А Максименко М.С.         5 урок 5-Б Постнікова А.О.   5урок