Комплексне вивчення й самооцінювання якості освітньої діяльності Первомайського ліцею “Ерудит”

Відповідно до рішення педагогічної ради від 21.01. 2022 року протокол №5 в ліцеї «Ерудит» протягом ІІ семестру 2021/2022 н.р. буде проведено комплексне вивчення й самооцінювання якості освітньої діяльності за напрямами:

• освітнє середовище закладу освіти;
  • система оцінювання здобувачів освіти;
  • педагогічна діяльність педагогічних працівників;
  • управлінські процеси закладу.

СКЛАД ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ з вивчення та самооцінювання освітнього середовища закладу Горбачова О.Ю., заступник директора з навчально-виховної роботи, голова робочої групи;Гоцько І.П., завгосп школи;Косенков В.Г., голова методичного об’єднання вчителів фізичної культури, учитель фізичної культури;Ющенко Г.О, голова профспілкового комітету, вчитель початкових класів;Цибулька Р.В., учитель інформатики;Рігоц Н.В., учитель української мови;Мокряк О.М., практичний психолог;Урсул Альона Олексіївна, член батьківського комітету 10-А класу;Колодєєва Гульнара Саміговна, член батьківського комітету 9-Б класу;Маковей Ярослав, член учнівського самоврядування, учень 11-А класу.

СКЛАД ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ з вивчення та самооцінювання системи оцінювання результатів навчання здобувачів освіти Горбачова О.Ю., заступник директора з навчально-виховної роботи, голова робочої групи;БелінськаН.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, заступник голови;Сизова А.В., голова суспільно-гуманітарного циклу учителів (історії, основ правознавства, географії), вчитель історії;Татарінцева О.В., голова методичного об’єднання вчителів початкових класів, вчитель початкових класів;Шевченко Г.М., вчитель початкових класів;Дячук О.К., вчитель інформатики;Садовник Н.Ф., вчитель української мови;Постика О.І., учитель математики;Зімоглядова Оксана Миколаївна, член батьківського комітету 9-А класу;Лучко Любов Сергіївна, член батьківського комітету 6-В класу;Ганченко Дар’я, член учнівського самоврядування, учениця 10-А класу.

СКЛАД ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ з вивчення та самооцінювання педагогічної діяльності Горбачова О.Ю., заступник директора з навчально-виховної роботи, голова робочої групи;Карічковська Н.М.., заступник директора з виховної роботи, заступник голови;Запорожчук О.В., голова математичного циклу учителів математики, учитель математики;Овчаренко Н.О., учитель української мови;Шевчук І.С., учитель початкових класів;Максименко М.С., вчитель фізики;Квашук Юлія Володимирівна, член батьківського комітету 2-А класу;Грабчак Ірина Юріївна, член батьківського комітету 10-Б класу;Бондурівська Марина, член учнівського самоврядування, учениця 10-А класу.

СКЛАД ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ з вивчення та самооцінювання управлінських процесів Горбачова О.Ю., заступник директора з навчально-виховної роботи, голова робочої групи;Коржева О.І., заступник голови, вчитель фізики;Музика Н.С., педагог-організатор;Гречешнюк С.В., голова методичного об’єднання вчителів математики, учитель математики;Телешко Л. В., учитель початкових класів;Болюбаш Н.М., учитель початкових класів;Кифоренко Н.М., учитель географії;Остапенко Наталія Анатоліївна, член батьківського комітету 11-В класу;Ветушняк Альона Олександрівна, член батьківського комітету 8-А класу;Андрійченко Дар’я, член учнівського самоврядування, учениця 10-А класу.

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському