#ІІІ_командне_місце

#ІІІ_командне_місцеПідсумки ІІ (територіальної громади) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2021/2022 навчальному роціУ ІІ (територіальної громади) етапі предметних олімпіадах взяли участь 437 учнів закладів загальної середньої освіти, з них 72 – учні ліцею «Ерудит».Відповідно до наказу управління освіти Первомайської міської ради від 19.01.2022р. №20 за підсумками участі учнів 5-11 класів ліцей “Ерудит” зайняв 3 командне місце.Вітання всій спільноті ліцею.Разом – ми сила!!!!!!!

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському