#Фінал XVIIІ Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, вчителів, студентів та аспірантів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності» 4 жовтня – 6 жовтня 2021 року в м. Києві відбувся фінал XVIIІ Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, вчителів, студентів та аспірантів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності». Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України та Український інститут вивчення Голокосту «Ткума». Приємно зазначити, що у такому масштабному заході взяли участь вчитель історії Первомайського ліцею «Ерудит» Сизова Анна Володимирівна та учениця Рец Тетяна. За важливий внесок у поширення і збереження пам’яті про Другу світову війну, велику увагу до вивчення історії Голокосту та інших геноцидів і вагомий внесок у виховання талановитої молоді Анна Володимирівна нагороджена Дипломом і Подякою Міністерства освіти і науки України та Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума». За найкращу творчу роботу Тетяна Рец отримала Дипломом Міністерства освіти і науки України та Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума».

Немає опису світлини.

21-22 жовтня різнобарвною та строкатою могли побачити осінь усі, хто побував на виставці композицій «Осінній вернісаж», що проходила в ліцеї. Вироби були

Сьогодні завершилася дводенна осіння толока по санітарній очистці та благоустрою території ліцею та прилеглих територій у зв’язку з сезонним опаданням листя. Величезну

З метою забезпечення утримання території Первомайської міської територіальної громади в належному стані, її санітарного очищення у зв’язку з сезонним опаданням листя, упорядкування