#Фінал XVIIІ Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, вчителів, студентів та аспірантів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності» 4 жовтня – 6 жовтня 2021 року в м. Києві відбувся фінал XVIIІ Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, вчителів, студентів та аспірантів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності». Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України та Український інститут вивчення Голокосту «Ткума». Приємно зазначити, що у такому масштабному заході взяли участь вчитель історії Первомайського ліцею «Ерудит» Сизова Анна Володимирівна та учениця Рец Тетяна. За важливий внесок у поширення і збереження пам’яті про Другу світову війну, велику увагу до вивчення історії Голокосту та інших геноцидів і вагомий внесок у виховання талановитої молоді Анна Володимирівна нагороджена Дипломом і Подякою Міністерства освіти і науки України та Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума». За найкращу творчу роботу Тетяна Рец отримала Дипломом Міністерства освіти і науки України та Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума».

Немає опису світлини.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки