Екологічна акція «Збережемо ліс»

14 жовтня учні 8-А класу разом з класним керівником Горбачовою О.Ю., озброївшись рукавичками та пакетами для сміття відправились до лісу с. Кримка, де провели акцію «Збережемо ліс». Акція включала в себе два етапи: теоретичний і практичний. На першому учні разом з батьками обговорили проблеми захисту природи, охорони навколишнього середовища, дізналися про вплив діяльності людини на довкілля, а на другому етапі прибрали від побутового сміття значну територію лісу.

Такі акції є одним з ефективних засобів формування здорового способу життя, розширення кругозору учнів, виховання моральних якостей молодого покоління, адже збереження природи є надзвичайно актуальним питанням сьогодення. Дякуємо куратору акції Горбачовій О.Ю. та учнівському й батьківському колективу 8-А класу за виявлену ініціативу. Працювали активно й дружно, а потім чудово відпочили на свіжому повітрі, серед чарівної лісової краси, до збереження якої доклали своєї праці.