ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Екологічна акція «Збережемо ліс»

14 жовтня учні 8-А класу разом з класним керівником Горбачовою О.Ю., озброївшись рукавичками та пакетами для сміття відправились до лісу с. Кримка, де провели акцію «Збережемо ліс». Акція включала в себе два етапи: теоретичний і практичний. На першому учні разом з батьками обговорили проблеми захисту природи, охорони навколишнього середовища, дізналися про вплив діяльності людини на довкілля, а на другому етапі прибрали від побутового сміття значну територію лісу.

Такі акції є одним з ефективних засобів формування здорового способу життя, розширення кругозору учнів, виховання моральних якостей молодого покоління, адже збереження природи є надзвичайно актуальним питанням сьогодення. Дякуємо куратору акції Горбачовій О.Ю. та учнівському й батьківському колективу 8-А класу за виявлену ініціативу. Працювали активно й дружно, а потім чудово відпочили на свіжому повітрі, серед чарівної лісової краси, до збереження якої доклали своєї праці.

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом   січня  2021 року на потреби закладу     Залишок

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом  березня   2021 року на потреби закладу     Залишок

Бібліотека Первомайського НВК  отримала навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють з дітьми