Доєдналися до ХХІІ Радіодиктанту національної єдності

Сьогодні наша країна святкує День української мови і писемності. Українці з різних куточків світу долучилися до Всеукраїнського диктанту національної єдності – 2022. Організаторами флешмобу в Миколаївщині стали Наталія Клименко, Оксана Філатова та Світлана Гузенко. Учні і студенти Первомайська, Баштанки і Снігурівки взяли участь у написанні радіодиктанту. Приємно,що і наші учні 9-Б класу Доскач Максим, Фрунзе Микита, Січкаренко Андрій з класним керівником Болюбаш Н.М. приєдналися до Всеукраїнського флешмобу.

А загалом, 18 педагогічних працівників і 120 учнів нашого ліцею цьогоріч написали національний диктант.

В єдності наша сила!!!