До Дня українського добровольця

15 березня до Дня українського добровольця, який щороку відзначається в Україні 14 березня, у 9-Г класі (кл.керівник Верескун С.В.) була проведена година спілкування. У своїх виступах учні окреслили легендарні віхи становлення Української держави від початку боротьби українського народу за свою незалежність до сьогодення, висловили свою вдячність нинішнім захисникам нашої незалежності на Сході України та хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих воїнів. Підсумком заходу стала інтерактивна вікторина від шкільних бібліотекарів «Україна незвідана», в ході якої учні ще раз переконалися, що саме героїзм, самопожертва та мужність українського народу допомогли створити та зберегти нашу державу.

№ п/п                 Статті  видатків Листопад 1. Заробітна плата (державна субвенція) 933 964,07     2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 184 637,34  3. Нарахування на

№ Назва гуртка,секції Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця   Субота Керівник гуртка  1  «Волейбол»   (8-11 кл.,дівчата)   15.30-16.30     15.30-16.30

№ Клас Класний керівник Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця 5-А Максименко М.С.         5 урок 5-Б Постнікова А.О.   5урок