До Дня українського добровольця

15 березня до Дня українського добровольця, який щороку відзначається в Україні 14 березня, у 9-Г класі (кл.керівник Верескун С.В.) була проведена година спілкування. У своїх виступах учні окреслили легендарні віхи становлення Української держави від початку боротьби українського народу за свою незалежність до сьогодення, висловили свою вдячність нинішнім захисникам нашої незалежності на Сході України та хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих воїнів. Підсумком заходу стала інтерактивна вікторина від шкільних бібліотекарів «Україна незвідана», в ході якої учні ще раз переконалися, що саме героїзм, самопожертва та мужність українського народу допомогли створити та зберегти нашу державу.

21 вересня в день відкриття чергової сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в усьому світі традиційно святкують Міжнародний День миру. З цієї

17 вересня в Первомайському ліцеї “Ерудит” яскраво та смачно відсвякували День Міста. Учні 1-4 класів з допомогою батьків приготували солодощі та з

17 вересня в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулись урочистості з нагоди відзначення 345 річчя заснування міста Первомайська. Громаду зі святом привітав