ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

До Дня українського добровольця

15 березня до Дня українського добровольця, який щороку відзначається в Україні 14 березня, у 9-Г класі (кл.керівник Верескун С.В.) була проведена година спілкування. У своїх виступах учні окреслили легендарні віхи становлення Української держави від початку боротьби українського народу за свою незалежність до сьогодення, висловили свою вдячність нинішнім захисникам нашої незалежності на Сході України та хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих воїнів. Підсумком заходу стала інтерактивна вікторина від шкільних бібліотекарів «Україна незвідана», в ході якої учні ще раз переконалися, що саме героїзм, самопожертва та мужність українського народу допомогли створити та зберегти нашу державу.

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.