ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

До Дня українського добровольця

15 березня до Дня українського добровольця, який щороку відзначається в Україні 14 березня, у 9-Г класі (кл.керівник Верескун С.В.) була проведена година спілкування. У своїх виступах учні окреслили легендарні віхи становлення Української держави від початку боротьби українського народу за свою незалежність до сьогодення, висловили свою вдячність нинішнім захисникам нашої незалежності на Сході України та хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих воїнів. Підсумком заходу стала інтерактивна вікторина від шкільних бібліотекарів «Україна незвідана», в ході якої учні ще раз переконалися, що саме героїзм, самопожертва та мужність українського народу допомогли створити та зберегти нашу державу.

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом   січня  2021 року на потреби закладу     Залишок

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом  березня   2021 року на потреби закладу     Залишок

Бібліотека Первомайського НВК  отримала навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють з дітьми