До 90-х роковин Голодомору

1932–1933 років у Первомайському ліцеї “Ерудит” було проведено низку просвітницьких та освітніх заходів, спрямованих на вшанування пам’яті жертв Голодомору та вивчення уроків історії цього страшного геноциду українського народу.

Учні 9-х класів переглянули низку відеороликів із циклу “Незламні” від УІНПІ, а також ознайомилися з роботою учениці 9-Б кл. Дарини Адаліної, яка у 2022 р. перемогла на Міжнародному конкурсі ім. В. Маняка та Л. Коваленко “Голодомор 1932-1933 рр.-геноцид Українського народу” і присвячена історичним паралелям між подіями 1932 і 2022 рр. в Україні. Учні 10 і 11 класів переглядали ролик від УІНПІ “Чому Голодомор став можливим?” та/або визначали спільне та відмінне в двох геноцидах-Голодоморі 1932-1933 рр. та діях російської армії в Україні 2022-2023 рр.

У суботу, 25 листопада, о 16-00 учнівський та педагогічний колектив ліцею “Ерудит” приєднається до Всеукраїнської акції “Свіча пам’яті” , запаливши свічку на підвіконні в знак пам’яті про мільйони українців, загиблих від голоду.