До 87-ї річниці Голодомору 1932-1933 рр. в Україні

27 листопада, напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку памяті померлим від голоду» приуроченій 87-й річниці Голодомору 1932-1933 рр. в Україні, в нашій школі було проведено ряд заходів.

В шкільній бібліотеці була організована виставка «Жнива скорботи».
Члени шкільного парламенту «Віче» підготували тематичний радіоефір «Голодомор 1932 −1933р. — геноцид українського народу». В холі школи була створена інсталяція «Свіча пам’яті» із закликом у суботу, 28 листопада о 16-00 долучитися до акції «Запали свічку!», яка привертала увагу навіть наймолодших школярів.

У 9-му класі вчитель історії Сизова А.В. спільно з військовослужбовцями вч А 2183 провела урок пам’яті. Військовослужбовці підготували для учнів відеоролик про те, як українська армія долучається до акції «Запали Свічку пам’яті!». Переглянули ролики «Чорне і біле» та «Голодний Дух» із подальшим обговоренням побаченого.

Учні 1-11 класів спільно з військовослужбовцями долучилися до акції «Квітка незабудька як символ пам’яті про жертви Голодомору 1932-1933 рр.» і прикріпляли символічні квітки на шкільне «Панно пам’яті про Голодомор».

Учні 9-А та 7-В класу відвідали Меморіал жертв Голодомору 1932-1933 рр. в нашому місті, запалили свічки та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Закликаємо всіх 28 листопада о 16-й годині приєдналися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду».