День захисника України

14 жовтня у нашій країні відзначають одразу три величні свята — День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України та День українського козацтва. З нагоди свята у школі 12-13 жовтня відбулися інтерактивні ігри, вікторини та змагання для учнів початкової школи: «Ми маленькі козачата», «Стежками козацького роду». Старшокласники відзначили 14 жовтня тематично та з користю, перевіривши свою спритність, витривалість та силу у військово-патріотичній грі на місцевості «Патріоти». Всі учасники продемонстрували загартованість сили та духу.