День захисника України

14 жовтня у нашій країні відзначають одразу три величні свята — День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України та День українського козацтва. З нагоди свята у школі 12-13 жовтня відбулися інтерактивні ігри, вікторини та змагання для учнів початкової школи: «Ми маленькі козачата», «Стежками козацького роду». Старшокласники відзначили 14 жовтня тематично та з користю, перевіривши свою спритність, витривалість та силу у військово-патріотичній грі на місцевості «Патріоти». Всі учасники продемонстрували загартованість сили та духу.

Залишок      Сума коштів, залучених на потреби школи                                                       На що витрачені кошти (грн.) Господарчі,           електро-товари     Будівельні матеріалиРемонти Миючі засоби,

Сьогодні, 31 травня, в м. Миколаєві команда футзалістів ліцею “Ерудит” здобула перемогу у обласному етапі Всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” з