ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

День захисника України

14 жовтня у нашій країні відзначають одразу три величні свята — День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України та День українського козацтва. З нагоди свята у школі 12-13 жовтня відбулися інтерактивні ігри, вікторини та змагання для учнів початкової школи: «Ми маленькі козачата», «Стежками козацького роду». Старшокласники відзначили 14 жовтня тематично та з користю, перевіривши свою спритність, витривалість та силу у військово-патріотичній грі на місцевості «Патріоти». Всі учасники продемонстрували загартованість сили та духу.

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.