ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

День захисника України

14 жовтня у нашій країні відзначають одразу три величні свята — День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України та День українського козацтва. З нагоди свята у школі 12-13 жовтня відбулися інтерактивні ігри, вікторини та змагання для учнів початкової школи: «Ми маленькі козачата», «Стежками козацького роду». Старшокласники відзначили 14 жовтня тематично та з користю, перевіривши свою спритність, витривалість та силу у військово-патріотичній грі на місцевості «Патріоти». Всі учасники продемонстрували загартованість сили та духу.

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом   січня  2021 року на потреби закладу     Залишок

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом  березня   2021 року на потреби закладу     Залишок

Бібліотека Первомайського НВК  отримала навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють з дітьми