День захисника України

14 жовтня у нашій країні відзначають одразу три величні свята — День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України та День українського козацтва. З нагоди свята у школі 12-13 жовтня відбулися інтерактивні ігри, вікторини та змагання для учнів початкової школи: «Ми маленькі козачата», «Стежками козацького роду». Старшокласники відзначили 14 жовтня тематично та з користю, перевіривши свою спритність, витривалість та силу у військово-патріотичній грі на місцевості «Патріоти». Всі учасники продемонстрували загартованість сили та духу.

21 вересня в день відкриття чергової сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в усьому світі традиційно святкують Міжнародний День миру. З цієї

17 вересня в Первомайському ліцеї “Ерудит” яскраво та смачно відсвякували День Міста. Учні 1-4 класів з допомогою батьків приготували солодощі та з

17 вересня в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулись урочистості з нагоди відзначення 345 річчя заснування міста Первомайська. Громаду зі святом привітав