День Європи

14 травня напередодні Дня Європи в нашій школі відбулися цікаві заходи. Членами учнівського парламенту були тематично прикрашені коридори школи, в бібліотеці підготовлена інсталяція «Віртуальні подорожі до країн Європи», а радіоведучі підготували радіоефір «Історія святкування Дня Європи».

День Європи – це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: свободу слова, демократію, незалежність, рівність. У День Європи Європейський Союз виходить на вулиці України, щоб разом з українцями показати, що Україна — частина Європи.

21 вересня в день відкриття чергової сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в усьому світі традиційно святкують Міжнародний День миру. З цієї

17 вересня в Первомайському ліцеї “Ерудит” яскраво та смачно відсвякували День Міста. Учні 1-4 класів з допомогою батьків приготували солодощі та з

17 вересня в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулись урочистості з нагоди відзначення 345 річчя заснування міста Первомайська. Громаду зі святом привітав