День Європи

14 травня напередодні Дня Європи в нашій школі відбулися цікаві заходи. Членами учнівського парламенту були тематично прикрашені коридори школи, в бібліотеці підготовлена інсталяція «Віртуальні подорожі до країн Європи», а радіоведучі підготували радіоефір «Історія святкування Дня Європи».

День Європи – це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: свободу слова, демократію, незалежність, рівність. У День Європи Європейський Союз виходить на вулиці України, щоб разом з українцями показати, що Україна — частина Європи.