День Європи

14 травня напередодні Дня Європи в нашій школі відбулися цікаві заходи. Членами учнівського парламенту були тематично прикрашені коридори школи, в бібліотеці підготовлена інсталяція «Віртуальні подорожі до країн Європи», а радіоведучі підготували радіоефір «Історія святкування Дня Європи».

День Європи – це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: свободу слова, демократію, незалежність, рівність. У День Європи Європейський Союз виходить на вулиці України, щоб разом з українцями показати, що Україна — частина Європи.

№ п/п                 Статті  видатків Листопад 1. Заробітна плата (державна субвенція) 933 964,07     2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 184 637,34  3. Нарахування на

№ Назва гуртка,секції Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця   Субота Керівник гуртка  1  «Волейбол»   (8-11 кл.,дівчата)   15.30-16.30     15.30-16.30

№ Клас Класний керівник Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця 5-А Максименко М.С.         5 урок 5-Б Постнікова А.О.   5урок