День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого навчання в школі розпочалося з 15-хвилинного інформування «Афганістан болить в моїй душі», на якому учні пригадали болючі сторінки нашої історії. В цей день на перервах лунали тематичні пісні, а радіоведучі підготували радіоефір “«Так починався Афганістан». Бібліотекарями була підготовлена тематична виставка літератури “Афганістан — біль наших батьків”.Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів-інтернаціоналістів, які не повернулися живими до батьківських осель. Теплими словами вдячності шануємо ветеранів за чесне виконання військової присяги.

Залишок      Сума коштів, залучених на потреби школи                                                       На що витрачені кошти (грн.) Господарчі,           електро-товари     Будівельні матеріалиРемонти Миючі засоби,

Сьогодні, 31 травня, в м. Миколаєві команда футзалістів ліцею “Ерудит” здобула перемогу у обласному етапі Всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” з