ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого навчання в школі розпочалося з 15-хвилинного інформування «Афганістан болить в моїй душі», на якому учні пригадали болючі сторінки нашої історії. В цей день на перервах лунали тематичні пісні, а радіоведучі підготували радіоефір “«Так починався Афганістан». Бібліотекарями була підготовлена тематична виставка літератури “Афганістан — біль наших батьків”.Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів-інтернаціоналістів, які не повернулися живими до батьківських осель. Теплими словами вдячності шануємо ветеранів за чесне виконання військової присяги.

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом   січня  2021 року на потреби закладу     Залишок

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом  березня   2021 року на потреби закладу     Залишок

Бібліотека Первомайського НВК  отримала навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють з дітьми