День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого навчання в школі розпочалося з 15-хвилинного інформування «Афганістан болить в моїй душі», на якому учні пригадали болючі сторінки нашої історії. В цей день на перервах лунали тематичні пісні, а радіоведучі підготували радіоефір “«Так починався Афганістан». Бібліотекарями була підготовлена тематична виставка літератури “Афганістан — біль наших батьків”.Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів-інтернаціоналістів, які не повернулися живими до батьківських осель. Теплими словами вдячності шануємо ветеранів за чесне виконання військової присяги.

21 вересня в день відкриття чергової сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в усьому світі традиційно святкують Міжнародний День миру. З цієї

17 вересня в Первомайському ліцеї “Ерудит” яскраво та смачно відсвякували День Міста. Учні 1-4 класів з допомогою батьків приготували солодощі та з

17 вересня в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулись урочистості з нагоди відзначення 345 річчя заснування міста Первомайська. Громаду зі святом привітав