День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого навчання в школі розпочалося з 15-хвилинного інформування «Афганістан болить в моїй душі», на якому учні пригадали болючі сторінки нашої історії. В цей день на перервах лунали тематичні пісні, а радіоведучі підготували радіоефір “«Так починався Афганістан». Бібліотекарями була підготовлена тематична виставка літератури “Афганістан — біль наших батьків”.Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів-інтернаціоналістів, які не повернулися живими до батьківських осель. Теплими словами вдячності шануємо ветеранів за чесне виконання військової присяги.

№ п/п                 Статті  видатків Листопад 1. Заробітна плата (державна субвенція) 933 964,07     2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 184 637,34  3. Нарахування на

№ Назва гуртка,секції Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця   Субота Керівник гуртка  1  «Волейбол»   (8-11 кл.,дівчата)   15.30-16.30     15.30-16.30

№ Клас Класний керівник Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця 5-А Максименко М.С.         5 урок 5-Б Постнікова А.О.   5урок