ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого навчання в школі розпочалося з 15-хвилинного інформування «Афганістан болить в моїй душі», на якому учні пригадали болючі сторінки нашої історії. В цей день на перервах лунали тематичні пісні, а радіоведучі підготували радіоефір “«Так починався Афганістан». Бібліотекарями була підготовлена тематична виставка літератури “Афганістан — біль наших батьків”.Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів-інтернаціоналістів, які не повернулися живими до батьківських осель. Теплими словами вдячності шануємо ветеранів за чесне виконання військової присяги.

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.