ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

День Соборності України

Щороку 22 січня в день проголошення Акту ЗлукиУкраїнської Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки вся Україна святкує День Соборності. Цього дня учнівське самоврядування нашої школи підготувало святковий радіоефір до Дня Соборності й Свободи, на стенді була розміщена фотоекспозиція «Соборна Україна: від ідеї до життя», у бібліотеці оформлена книжкова тематична виставка «22 січня — День Соборності України», метою якої було поглиблення знань молоді про історію виникнення свята Соборності України, виховання патріотичних почуттів, поваги до державних свят та інтересу до вивчення історії України. В початковій школі відбулися тематичні ранкові кола «Ми — українці», у класних колективах 5-В, 6-Б, 7-Г, 8-Б, 8-Г, 11-А пройшли класні години «Україна — держава соборна, одна на всіх, як оберіг». Класні керівники творчо підійшли до організації заходів: учні не були сторонніми спостерігачами, вони створювали презентації, підготували повідомлення для однокласників та виконували інтерактивні вправи для розуміння поняття «соборність».

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.