День Соборності України

Щороку 22 січня в день проголошення Акту ЗлукиУкраїнської Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки вся Україна святкує День Соборності. Цього дня учнівське самоврядування нашої школи підготувало святковий радіоефір до Дня Соборності й Свободи, на стенді була розміщена фотоекспозиція «Соборна Україна: від ідеї до життя», у бібліотеці оформлена книжкова тематична виставка «22 січня — День Соборності України», метою якої було поглиблення знань молоді про історію виникнення свята Соборності України, виховання патріотичних почуттів, поваги до державних свят та інтересу до вивчення історії України. В початковій школі відбулися тематичні ранкові кола «Ми — українці», у класних колективах 5-В, 6-Б, 7-Г, 8-Б, 8-Г, 11-А пройшли класні години «Україна — держава соборна, одна на всіх, як оберіг». Класні керівники творчо підійшли до організації заходів: учні не були сторонніми спостерігачами, вони створювали презентації, підготували повідомлення для однокласників та виконували інтерактивні вправи для розуміння поняття «соборність».