День безпечного інтернету

7 лютого 2023 р. світ відзначає День безпечного Інтернету. Наш заклад також не залишився осторонь і вчителями інформатики було проведено ряд заходів, на яких розглядалися питання безпечного використання всесвітньої мережі.

Так, вчителем інформатики Цибулькою Р.В. в ігровій формі було проведено ряд уроків серед учнів 10-х та 11-А класів з метою “виживання в інтернеті”. Кому цікаво може також спробувати свої сили у “виживанні” запокликанням http://game.cedem.org.ua/

Веб-вікторина у 7-В класі «Безпечний Інтернет». Під час вікторини учні повторили правила правильної та неприпустимої поведінки в Інтернеті, обговорили корисні та шкідливі звички під час роботи в Інтернеті, з’ясували що таке фішинг, кібербулінг, плагіат.

6 лютого 2023 року у 10-В класі Первомайського ліцею Ерудит пройшла класна година на тему

Проблеми інформаційної безпеки. Загрози під час роботи в Інтернеті і їх уникнення. Обговорили проблему безпеки даних, виявлення загроз, що передаються мережею Інтернет, та електронними носіями. Вчитель Олексій Дячук продемонстрував можливості онлайн-модулів сканування даних на віруси, а саме: ESET Online Scanner, Free Virus Scanner Tool, Kaspersky Threat Intelligence Portal. Виступив учень Ілля Лисиганич з питань ефективного пошуку підозрілих файлів вбудованими захисниками ОС Windows. Формували предметну компетентність застосовувати ПЗ для захисту даних, як складової медіаграмотності.