Декада педагогічної майстерності вчителів початкових класів

У грудні в Первомайському НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум» пройшла декада педагогічної майстерності вчителів початкових класів «І творчість, і праця, і успіх…». Основна мета заходу — виявлення творчого потенціалу педагогічних працівників, підвищення їх компетентностей, підготовка до реалізації основних положень Концепції Нової української школи. У рамках декади провели семінар з елементами тренінгу для вчителів початкових класів та вихователів ЗДО-ЦРД «Наступність між дошкільною та початковою ланками освіти в рамках упровадження концепції „Нова українська школа, семінар-тренінг „Методика викладання інтегрованого курсу „Я досліджую світ““ у 1-2 класах на засадах компетентнісного підходу». Протягом декади відбулися заходи, які охопили всіх учнів початкової школи. Це ранкові зустрічі, відкриті уроки, майстер — класи, квести, вікторини, родинні свята.