ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Декада педагогічної майстерності вчителів початкових класів

У грудні в Первомайському НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум» пройшла декада педагогічної майстерності вчителів початкових класів «І творчість, і праця, і успіх…». Основна мета заходу — виявлення творчого потенціалу педагогічних працівників, підвищення їх компетентностей, підготовка до реалізації основних положень Концепції Нової української школи. У рамках декади провели семінар з елементами тренінгу для вчителів початкових класів та вихователів ЗДО-ЦРД «Наступність між дошкільною та початковою ланками освіти в рамках упровадження концепції „Нова українська школа, семінар-тренінг „Методика викладання інтегрованого курсу „Я досліджую світ““ у 1-2 класах на засадах компетентнісного підходу». Протягом декади відбулися заходи, які охопили всіх учнів початкової школи. Це ранкові зустрічі, відкриті уроки, майстер — класи, квести, вікторини, родинні свята.

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.