«Будьмо, гідними!»

У січні 2021 року колектив нашої школи взяв участь у Всеукраїнському конкурсі від Всеосвіти «Будьмо гідними!». Команда семикласників нашої школи пройшла онлайн тестування, створила тематичний плакат та опублікувала його на сторінці розіграшу проєкту «Всеосвіти». Протягом місяця учні школи, батьки та педагогічний колектив підтримували нашу команду в онлайн голосуванні, що дало змогу отримати 452 голоси та посісти ІІ місце.

Дякуємо організаторам конкурсу за можливість поглибити свої знання про Батьтківщину та цінний подарунок!

Дякуємо всьому колективу нашої школи за підтримку!