Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Банк обдарованих  учнів Первомайського ліцею «Ерудит» 2023/2024 навчальний рік

№п/пПрізвище, ім`я  учняКласВид обдарованості (творчий, інтелектуальний, спортивний)Змагання, у яких брав участьРезультатПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
 Бойчук Назар5-БТворчийІ (міський)етап  обласного  конкурсу – виставки  «Український сувенір»І місце Садовник Н.Ф.
 Бойчук Назар5-БТворчийОбласний етап  конкурсу – виставки  «Український сувенір»І місце Садовник Н.Ф.
 Карман  Мілана1-ВТворчийВсеукраїнський творчий конкурс «До Дня Української Писемності та Мови»ІІ місцеЛавриньчук М.Д.
 Толстогузова Анастасія    8-АТворчийІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу- виставки  «Новорічна композиція»І місцеКарічковська Н.М.
 Чепурна Меланія  8-АТворчийІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу- виставки  «Новорічна композиція»І місцеГречешнюк С.В.
 Чепурна Меланія  8-АТворчийОбласний  етап Всеукраїнського конкурсу- виставки  «Новорічна композиція»І місцеГречешнюк С.В.
 Шевчишина  Марічка ТворчийМіський етап обласного конкурсу  декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»ІІ місцеКарічковська Н.М.
 Шаповалов Лев ТворчийМіський етап обласного конкурсу  декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»ІІ місце Шпильова М.В.
  Шахразієв Артем10-Аспортивний Обласний етап змагань з настільного тенісуІ місце Косенков В.Г.
 Дячук Софія9-АІнтелектуальнийВсеукраїнський конкурсу творчості до Дня Конституції України “Мої права, мої ідеї”  І місце 
 Дячук Софія9-АІнтелектуальнийВсеукраїнський конкурс творчості до Всесвітнього дня охорони довкілля
“Магія природи “
І місце 
 Постніков Прохор10-АІнтелектуальнийЩорічний  міський конкурс «Мій Первомайськ – стежками часу»І місцеПостнікова Г.О.
  Федорук Софія3-ВІнтелектуальний ІІ (міський) етап ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІІІ місце Ляхова М.В.
 Балинська Ксенія4 -АІнтелектуальнийІІ (міський) етап ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІІ місце Татарінцева О.В.
  Насірова Юліана5-ВІнтелектуальнийІІ (міський) етап ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІІІ місцеШвєцова Н.О.
 Селіванов Лев6-АІнтелектуальнийІІ (міський) етап ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІ місце Рігоц Н.В.
 Врадій Платон7-АІнтелектуальнийІІ (міський) етап ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІІ місце     Овчаренко Н.О.
    Антосяк Павло8-АІнтелектуальнийІІ (міський) етап ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІІ місце  Садовник Н.Ф.
      Цибулька Софія9-АІнтелектуальнийІІ (міський) етап ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІІІ місце    Петріщенко О.С.
  Татарінцева Дарина11-АІнтелектуальнийІІ (міський) етап ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІ місцеСадовник Н.Ф.
 Головіна Анастасія11-АІнтелектуальнийІІ (міський) етап ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІІ місцеРігоц Н.В.
   Лисиганич Максим11-ВІнтелектуальнийІІ (міський) етап ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІІІ місце Садовник Н.Ф.
 Селіванов Лев6-АІнтелектуальнийІІІ (обласний) етап ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІІІ місце Рігоц Н.В.
 Постніков Ратмір8-БІнтелектуальний VI обласний  фестиваль «Моя STEM-ідея»  ІІ місце Брюховецька Л.І.
 Скарженець Ілля5-ВІнтелектуальнийІІ етап ХІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІ місцеШвєцова Н.О.
 Кодриш Вадим6-АІнтелектуальнийІІ етап ХІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІ місцеРігоц  Н.В.
 Татарінцева Дарина11-АІнтелектуальнийІІ етап ХІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІ місцеСадовник Н.Ф.
 Пелих Ксенія7-ВІнтелектуальнийІІ етап ХІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ місцеБелінська Н.В.
 Адаліна Дарина9-БІнтелектуальнийІІ етап ХІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ місцеРігоц  Н.В.
 Бєляєв Максим10-АІнтелектуальнийКонкурс  від МійКлас “Математичний турнір”ІІ місцеПостика О.І.
 Іванченко Дар’я6-ГТворчийОбласний етап Всеукраїнського конкурсу “За нашу свободу”І місце Цибулька Р.В.
 Адаліна Дарина9-БТворчийОбласний етап Всеукраїнського конкурсу “За нашу свободу”І місце Цибулька Р.В.
 Гільшанський Дмитро8-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математикиІІ місцеГречешнюк С.В.
 Гладь Софія10-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математикиІІ місце Постика О.І.
 Усатенко Антон10-БІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математикиІІ місцеГречешнюк С.В.
 Суслов Максим 11-ВІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математикиІІ місцеДудіна Н.М.
 Красуля Дмитро11-ВІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математикиІІ місцеДудіна Н.М.
 Бойчук Богдан8-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географіїІ місце Кіфоренко Н.М.
 Усатенко Антон  10-БІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географіяІ місце Кіфоренко Н.М.
  Бойко Анастасія  10-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії ІІ місце Кіфоренко Н.М.
 Лисиганич Максим11-БІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географіїІІ місце Кіфоренко Н.М.
 Шаповаленко Софія11-БІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географіїІІ місце Кіфоренко Н.М.
 Лисиганич Максим11-БІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мовиІІ місце  Садовник Н.Ф.
 Бойчук Богдан8-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізикиІІ місцеБрюховецька Л.І.
 Гладь Софія10-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізикиІІІ місце     Максименко М.С.
 Красуля Дмитро11-ВІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізикиІІ місцеБрюховецька Л.І.
  Колебіденко Віталій8-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатикиІІ місце Дячук О.К.
  Фесик Владислав11-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатикиІІ місцеДячук О.К.
  Сидорова Дарина9-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознастваІІІ місце Сизова А.В.
 Моргунова Діана8-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біологіїІІІ місце Шаповал Ю.Е.
 Усатенко Антон10-БІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історіїІ місцеПостнікова Г.О., Сизова А.В.
 Гладь Софія10-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хіміїІІІ місце      Сібова Ю.П.
 Маланчук Анна11-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської ї учнівської олімпіади з хіміїІІ місце      Сібова Ю.П.
 Головіна Анастасія11-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хіміїІІ місце      Сібова Ю.П.
 Яковлєва Антоніна11-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хіміїІІІ місце      Сібова Ю.П.
 Корінчак Тихон8-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мовиІІ місце      Носова М.С.
 Колебіденко Анна10-БІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мовиІ місце      Ушакова К.В.
 Козаченко Поліна11-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мовиІ місце      Підгорна І.П.
 Усатенко Антон  10-БІнтелектуальнийІІІ (обласний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географіяІ місце Кіфоренко Н.М.
 Бойчук Богдан8-АІнтелектуальнийІІІ (обласний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географіїІІІ місце Кіфоренко Н.М.
 Козаченко Поліна11-АІнтелектуальнийІІІ (обласний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мовиІІІ місце      Підгорна І.П.
  Фесик Владислав11-АІнтелектуальнийІІІ (обласний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатикиІІІ місцеДячук О.К.
 Бойчук Богдан8-АІнтелектуальнийІІІ (обласний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізикиІІІ місце Брюховецька Л.І.
 Усатенко Антон  10-БІнтелектуальнийІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географіяІV місце Кіфоренко Н.М.

Щорічно 23 травня у нашій країні відзначається День героїв України. Сьогодні українці вшановують пам’ять усіх людей, які боролися за свободу та незалежність

                                                  Квітень  2024 р. № п/п                 Статті  видатків Квітень 1. Заробітна плата (державна субвенція) 1162508,18  2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 224138,26  3. Нарахування

З 1 по 20 травня в Первомайському ліцеї «Ерудит» пройшли заняття з практичним психологом (Ілащук Галина) в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я

16-17 травня стали для наших учнів днями випробування. Сьогодні вже 8-Б клас – учасники моніторингового дослідження ДСЯО. Вони проходять тестування з математики