21 лютого – Міжнародний день рідної мови.

Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина Первомайського НВК.

Протягом тижня проведено тематичні уроки «Бережімо наш скарб — рідну мову», виховні години, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також знайомилися зі шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян, з державними документами, що стосуються української мови.

Школярі 5-7 класів виконували різні завдання: малювали тематичні плакати, відгадували загадки, розв’язували шаради, створювали сенкани та «хмари слів» про рідну мову. Для учнів 8-9 класів було проведено диктанти єдності «Рідна мова», «Леся Українка». Під керівництвом Рігоц Н.В. у 6 класі відбувся флешмоб ” З любов’ю до рідної мови «. У 9-А класі учитель Овчаренко Н.О. провела захопливу комеморативну гру » Сто п’ятдесят слів про Лесю Українку«. Змістовно й цікаво пройшла в 10-а класі (учитель Садовник Н.Ф.) інтерактивна вікторина «Краща мова єднання — це українська».

У 10-11 класах відбулися інтерактивні п’ятихвилинки під гаслом «Спілкуймося вишукано! Говорімо українською! Це модно і круто!»

Під час проведення заходів школярі були активні, емоційні, проявили свої знання та ерудицію, показали уміння грамотно висловлювати думки українською рідною мовою, працювати командою, самоорганізовуватися, толерантно ставитися до думок інших.

№ п/п                 Статті  видатків Листопад 1. Заробітна плата (державна субвенція) 933 964,07     2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 184 637,34  3. Нарахування на

№ Назва гуртка,секції Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця   Субота Керівник гуртка  1  «Волейбол»   (8-11 кл.,дівчата)   15.30-16.30     15.30-16.30

№ Клас Класний керівник Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця 5-А Максименко М.С.         5 урок 5-Б Постнікова А.О.   5урок