21 лютого – Міжнародний день рідної мови.

Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина Первомайського НВК.

Протягом тижня проведено тематичні уроки «Бережімо наш скарб — рідну мову», виховні години, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також знайомилися зі шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян, з державними документами, що стосуються української мови.

Школярі 5-7 класів виконували різні завдання: малювали тематичні плакати, відгадували загадки, розв’язували шаради, створювали сенкани та «хмари слів» про рідну мову. Для учнів 8-9 класів було проведено диктанти єдності «Рідна мова», «Леся Українка». Під керівництвом Рігоц Н.В. у 6 класі відбувся флешмоб ” З любов’ю до рідної мови «. У 9-А класі учитель Овчаренко Н.О. провела захопливу комеморативну гру » Сто п’ятдесят слів про Лесю Українку«. Змістовно й цікаво пройшла в 10-а класі (учитель Садовник Н.Ф.) інтерактивна вікторина «Краща мова єднання — це українська».

У 10-11 класах відбулися інтерактивні п’ятихвилинки під гаслом «Спілкуймося вишукано! Говорімо українською! Це модно і круто!»

Під час проведення заходів школярі були активні, емоційні, проявили свої знання та ерудицію, показали уміння грамотно висловлювати думки українською рідною мовою, працювати командою, самоорганізовуватися, толерантно ставитися до думок інших.

Щорічно 23 травня у нашій країні відзначається День героїв України. Сьогодні українці вшановують пам’ять усіх людей, які боролися за свободу та незалежність

Квітень  2024 р. № п/п                 Статті  видатків Квітень 1. Заробітна плата (державна субвенція) 1162508,18  2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 224138,26  3. Нарахування

З 1 по 20 травня в Первомайському ліцеї «Ерудит» пройшли заняття з практичним психологом (Ілащук Галина) в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я

16-17 травня стали для наших учнів днями випробування. Сьогодні вже 8-Б клас – учасники моніторингового дослідження ДСЯО. Вони проходять тестування з математики