ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

21 лютого – Міжнародний день рідної мови.

Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина Первомайського НВК.

Протягом тижня проведено тематичні уроки «Бережімо наш скарб — рідну мову», виховні години, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також знайомилися зі шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян, з державними документами, що стосуються української мови.

Школярі 5-7 класів виконували різні завдання: малювали тематичні плакати, відгадували загадки, розв’язували шаради, створювали сенкани та «хмари слів» про рідну мову. Для учнів 8-9 класів було проведено диктанти єдності «Рідна мова», «Леся Українка». Під керівництвом Рігоц Н.В. у 6 класі відбувся флешмоб ” З любов’ю до рідної мови «. У 9-А класі учитель Овчаренко Н.О. провела захопливу комеморативну гру » Сто п’ятдесят слів про Лесю Українку«. Змістовно й цікаво пройшла в 10-а класі (учитель Садовник Н.Ф.) інтерактивна вікторина «Краща мова єднання — це українська».

У 10-11 класах відбулися інтерактивні п’ятихвилинки під гаслом «Спілкуймося вишукано! Говорімо українською! Це модно і круто!»

Під час проведення заходів школярі були активні, емоційні, проявили свої знання та ерудицію, показали уміння грамотно висловлювати думки українською рідною мовою, працювати командою, самоорганізовуватися, толерантно ставитися до думок інших.

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.