Звіт голови ревізійної комісії. (витрати профспілкових коштів протягом 2018 року)

На 01. 01. 2018 року на рахунку профспілкової організації було 9тис. 556грн.

За поточний 2018 рік надійшло — 17тис.001 гривня.

Використано коштів — 15 тис. 447гривень.

Протягом 2018 року було витрачено коштів на потреби спілчан, тому числі:

1. Профспілкові виплати за сімейними обставинами( поховання рідних)-отримали допомогу в розмірі по 500 гривень — 11 спілчан.

2. На оздоровлення профспілкову виплату отримали 3 спілчан в розмірі по 1000 гривень.

3. Профспілкові виплати на оздоровлення та відпочинок на турбазі «ЗМІНА» в с. Рибаківка — 7 осіб.

4. Витрачені профспілкові кошти на привітання спілчан зі святами- (до Дня вчителя, привітання чоловіків до Дня козацтва , на формування новорічних подарунків — 6872 гривні.

5. Заохочення спілчан квитками на вистави (8 членів профспілки)- 900 гривень.

Станом на 01.01.2019 року на рахунку профспілкової організації 11тис.110 гривень а також подарунковий сертифікат на суму 10тис. гривень.

Ревізійна комісія вважає: що профспілкові кошти витрачені за цільовим призначенням, вважати роботу ПК задовільною.

Напередодні Міжнародного дня Матері-Землі 22 квітня, випускники початкової школи, учні 4-А ,4-Б, 4-В, 4-Гкласів, долучилися до озеленення території Первомайського ліцею “Ерудит”. Мета

Соціальний педагог Первомайського ліцею “Ерудит” Любов Патрушева провела профорієнтаційний захід для учнів 10 -А класу на тему: “Крок у професію енергетика”. Учні

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів, який відзначається за ініціативою ООН. У цей день весь світ віддає данину скорботної

Вітаємо учня 5-Б класу Бойчука Назара з перемогою у обласному конкурсі-виставці “Український сувенір” ( керівник Садовник Н.Ф,) та ученицю 8-А класу Чепурну