Звіт голови ПК Первомайського НВК « ЗОШ І – ІІ ст. № 15 – колегіум» Горбачової О.Ю. про роботу у 2019 році

Первинна профспілкова організація Первомайського НВК «ЗОШ І- ІІ ст. № 15 — колегіум» нараховує 89 спілчан. Рівень охоплення працівників колективним договором становить 100%.(укладено два колективні договори). — ми найбільша профспілкова організація серед навчальних закладів.

У своїй діяльності профспілковий комітет та адміністрація школи керуються законодавством України «Про охорону праці», законом України «Про освіту», законом України «Про відпустки».

Питання соціального захисту членів профкому викладені в Колективному трудовому договорі, який прийнятий на загальних зборах і на підставі якого здійснюється регулювання соціально — економічних, виробничих і трудових відносин.

У колективному трудовому договорі визначені взаємні зобов’язання сторін щодо дотримання чинного законодавства з питань охорони праці, створення безпечних умов праці та захисту життя і здоров’я працівників.

Протягом ІІ півріччя 2019 р. комплексні заходи з охорони праці та покращення умов праці виконані , наприклад:

— придбано деззасобів на 2.232 (бюджетні кошти);

— організоване проведення медогляду працівників на суму 2575 грн. (бюджетні кошти).

— придбання робочого одягу та взуття для допоміжного персоналу та працівників харчоблоку 2420грн (кошти БФ).

— проведене технічне обслуговування та ремонт електрообладнання і доведення стану освітлення приміщень до відповідних нормативів СЕС (кабінет обслуговуючої праці (дівчата) ;заміна старих світильників в бібліотеці та заміна ламп в їдальні на суму3184 грн (кошти БФ);

— проведено заміну вікон на пластикові в харчоблоці та кабінеті завгоспа на суму10 640грн.

— придбання інвентарю для прибирання приміщень закладу та харчоблоку на суму 1331 грн.;

-придбано шафу для одягу в учительську — 7 600грн;

-оздоровлення працівників закладу на суму 7 800 грн;(кошти ПК);

-перезаряджено 17 вогнегасників, та придбано 2 нових вогнегасники на суму 3 294грн;

-проведено ремонт бойлера в харчоблоці на суму 800грн ;та ремонт водогону до їдальні на суму 578грн (кошти БФ).

Проте в ході контролю виявлено ряд факторів, що негативно впливають на стан охорони праці, збереження життя та здоров’я учасників навчально-виховного процесу, а саме:

— потребує заміни покриття підлоги в коридорі ІІ поверху;

— потребує ремонту та оновлення парламентська кімната;

— потребує заміни пошкоджений посуд у харчоблоці;

— потреба в сучасних меблях в актовій залі та бібліотеці;

— рекреації закладу потребують осучаснення та створення зон відпочинку;

— потребує оновлення технологічне обладнання харчоблоку;

— недостатнє освітлення в спортивній залі;

Профспілковий комітет здійснює контроль за створенням безпечних умов праці, проведення профілактичних заходів, що сприяють запобіганню нещасних випадків та професійним захворюванням. Традиційними є рейди перевірки підготовки школи до нового навчального року, роботи в осінньо-зимовий період, здійснення ремонтних робіт. Також ПК приймає участь у тарифікації, складанні розкладу, розподілі премії, у затверджені графіку щорічних відпусток. Профспілковий комітет є активним учасником атестації учителів.

Профспілка приділяє увагу роботі з оздоровлення працівників та їх родин:

— кожного літа працівники школи та члени їх родин мають змогу відпочити у с. Рибаківка, турбаза «Зміна», того літа відпочили 6 спілчан;

— виплачено працівникам закладу профспілкові виплати на оздоровлення та допомогу у скрутних життєвих ситуаціях — 16 спілчан на загальну суму — 17тис. 500гривень;

— на святкування професійного свята, закупівлю новорічних подарунків, привітання з 8 березня та днем збройних сил України було витрачено 17 тис. 360 гривень.

— В 2020 році закуплено подарунки з метою привітання непрацюючих пенсіонерів з ювілеями (7 осіб) на суму 1.652 гривні.

Щороку ми приймаємо участь у конкурсах на кращу первинну профспілкову організацію , наприкінці 2018 року наша Первинна профспілкова організація стала переможцем обласного огляду конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію працівників освіти і науки України; на початку 2020 року наш заклад став переможцем І —го етапу Всеукраїнського огляду — конкурсу стану умов і охорони праці та отримали в подарунок принтер.

У закладі постійно оновлюється профспілковий куток, де висвітлюється робота профспілкового комітету, питання охорони праці, нормативні документи,списки іменинників.

Профспіка працівників освіти, яка налічує близько 2млн.спілчан, є потужною громадською організацією, яка відстоює конституційні, трудові і соціально — економічні права й інтереси освітян.

Нас знають, з нами рахуються. Нас поважають. Сила нашої профспілки у особистій активності та принциповій позиції кожного.

Щорічно 22 квітня суспільство відзначає Міжнародний День Матері-Землі. Турбота про нашу планету – важлива місія, яку активно пропагують учасники еко-руху по всьому

Warning: Undefined array key "button_class" in /home/virtwww/w_nvk15-inf-ua_79bbb01f/http/wp-content/plugins/premium-addons-for-elementor/includes/class-premium-template-tags.php on line 1009

Напередодні Міжнародного дня Матері-Землі 22 квітня, випускники початкової школи, учні 4-А ,4-Б, 4-В, 4-Гкласів, долучилися до озеленення території Первомайського ліцею “Ерудит”. Мета

Соціальний педагог Первомайського ліцею “Ерудит” Любов Патрушева провела профорієнтаційний захід для учнів 10 -А класу на тему: “Крок у професію енергетика”. Учні