Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Звіт  директора Первомайського ліцею «Ерудит» Первомайської міської ради  перед громадськістю (2023-2024 н.р.)

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ!

У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005 № 55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», керуючись Примірним положенням про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 № 178, з метою подальшого утвердження відкритої, демократичної, державно-громадської системи управління освітою, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у ліцеї, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації, представляю Вашій увазі звіт про свою діяльність у 2023-2024 навчальному році. 

У своїй діяльності протягом звітного періоду я, як директор ліцею, керувалася посадовими обов’язками, основними нормативно-правовими документами, які регламентують роботу навчального закладу: Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Статутом ліцею, Стратегією розвитку Первомайського ліцею «Ерудит» на 2021-2026рр., планом роботи на 2023-2024 н.р.,  Положенням про академічну доброчесність та чинними нормативно-правовими документами у галузі освіти. 

Свою роботу та роботу закладу представляю за результатами діяльності ліцею відповідно до чотирьох напрямків внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності, а саме:

  • Освітнє середовище закладу освіти;
  • Система оцінювання здобувачів освіти;
  • Оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників;
  • Управлінські процеси закладу освіти.

РОЗДІЛ І. ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Війна поставила перед сучасною українською школою безліч викликів. Позаду – непростий навчальний рік з його викликами, труднощами і досягненнями. Всі наші зусилля було направлено на організацію безпечного освітнього процесу.

Вимога/правило 1.1. Забезпечення здорових, безпечних і комфортних умов навчання та праці.

Хочу нагадати, що рішенням сесії Первомайської міської ради №12 від 24.06.2021 року змінено тип та перейменовано заклад з Первомайський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. №15 – колегіум» Первомайської міської ради Миколаївської області (стара редакція) на Первомайський ліцей «Ерудит» Первомайської міської ради Миколаївської області (нова редакція).

читати далі: https://docs.google.com/document/d/1n8gzWRRhL1yYJjOiBMH_fU69Ym_7FY0u/edit?usp=sharing&ouid=105572321057358482079&rtpof=true&sd=true

28 червня 8 випускників ліцею “Ерудит” отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Золоті медалісти – Татарінцева Дарина, Головіна Анастасія,

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів. І ось сьогодні довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників Первомайський ліцей “Ерудит”.

Приємно, коли за тебе вболіває найкращий журналіст України! Так, це Наталя Нагорна, яка на всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч шкільні ліги” підтримує нашу команду