Звернення директора ліцею

💙
💛

Любі мої, маленькі українці, в понеділок, ми б мали, зустрітись у школі, в наших класах🙂. Але у нас почались невеличкі канікули😉. Це привід для того, щоб відпочити і більше часу провести з рідними👨‍👩‍👧‍👦. Але ви ж стаєте дорослими і маєте теж чимось допомогти своїй країні💙💛. Поки що – це добре вчитися, щоб довести всьому світу, що українці- найрозумніші!Так ось….❇Якщо є непрочитані книги, обов’язково прочитайте, обміняйтесь вже прочитаними із сусідськими дітками або прочитайте ще раз📚. ❇Пограйте з лего.❇Подивіться мультики.❇Попрацюйте з ДПА (наступні теми), а у школі ми разом все перевіримо.😘❇ Малюйте багато яскравими фарбами🎨👩‍🎨🧑‍🎨❇Обов’язково робіть ранкову гімнастику🧘‍♂️🧘‍♀️❇Витягніть старі настільні ігри і запросіть пограти сім’ю.🤹‍♂️✳ Допомагайте мамі чи бабусі готувати.🍲🍳❇Згадайте і розповідайте один одному смішні історії😄І пам’ятайте….✴Наша армія сильна, вона все переможе!!!✴Наші військові нас захищають!!!✴Нам нічого не загрожує, бо нас Бог береже!!!✴Ми на своїй землі! Ми – сильна нація!💪До скорої зустрічі, мої найкращі !😘❤🥰Слава Україні! Героям слава!

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському