ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Зустріч з дільничним інспектором

11 грудня — день п’ятий

Завершився тиждень зустріччю учнів 8-9-х класів з дільничним інспектором Колосом Р. В., який провів роз’яснювально-профілактичну бесіду з превентивного виховання щодо вчинення правопорушень у підлітковому середовищі. Учні школи уважно слухали розповідь правоохоронця про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Дільничний інспектор дав змістовну відповідь на попередньо підготовлені учнями запитання. Окрім загальних питань, під час правової бесіди поліцейський нагадав дітям і основні правила безпечної поведінки, розповів про конкретні неприємні ситуації, у які можна втрапити через власну необережність, і як їх уникнути.

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом   січня  2021 року на потреби закладу     Залишок

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом  березня   2021 року на потреби закладу     Залишок

Бібліотека Первомайського НВК  отримала навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють з дітьми