Зустріч з дільничним інспектором

11 грудня — день п’ятий

Завершився тиждень зустріччю учнів 8-9-х класів з дільничним інспектором Колосом Р. В., який провів роз’яснювально-профілактичну бесіду з превентивного виховання щодо вчинення правопорушень у підлітковому середовищі. Учні школи уважно слухали розповідь правоохоронця про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Дільничний інспектор дав змістовну відповідь на попередньо підготовлені учнями запитання. Окрім загальних питань, під час правової бесіди поліцейський нагадав дітям і основні правила безпечної поведінки, розповів про конкретні неприємні ситуації, у які можна втрапити через власну необережність, і як їх уникнути.

Первомайськ відзначає 345-ту річницю з дня народження.           Незабаром  Первомайськ відзначатиме свій день народження. Йому виповнюється 345 років. День народження міста

І. Загальні положення.Освітня програма Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум» на 2021-2022 н.р. – це єдиний комплекс освітніх компонентів,

15 вересня в Україні та світі відзначають Міжнародний день демократії. Це надзвичайно важлива дата, адже більшість розвинених країн на планеті є демократичними.