Зустріч з дільничним інспектором

11 грудня — день п’ятий

Завершився тиждень зустріччю учнів 8-9-х класів з дільничним інспектором Колосом Р. В., який провів роз’яснювально-профілактичну бесіду з превентивного виховання щодо вчинення правопорушень у підлітковому середовищі. Учні школи уважно слухали розповідь правоохоронця про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Дільничний інспектор дав змістовну відповідь на попередньо підготовлені учнями запитання. Окрім загальних питань, під час правової бесіди поліцейський нагадав дітям і основні правила безпечної поведінки, розповів про конкретні неприємні ситуації, у які можна втрапити через власну необережність, і як їх уникнути.

№ п/п                 Статті  видатків Листопад 1. Заробітна плата (державна субвенція) 933 964,07     2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 184 637,34  3. Нарахування на

№ Назва гуртка,секції Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця   Субота Керівник гуртка  1  «Волейбол»   (8-11 кл.,дівчата)   15.30-16.30     15.30-16.30

№ Клас Класний керівник Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця 5-А Максименко М.С.         5 урок 5-Б Постнікова А.О.   5урок