ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Зустріч з дільничним інспектором

11 грудня — день п’ятий

Завершився тиждень зустріччю учнів 8-9-х класів з дільничним інспектором Колосом Р. В., який провів роз’яснювально-профілактичну бесіду з превентивного виховання щодо вчинення правопорушень у підлітковому середовищі. Учні школи уважно слухали розповідь правоохоронця про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Дільничний інспектор дав змістовну відповідь на попередньо підготовлені учнями запитання. Окрім загальних питань, під час правової бесіди поліцейський нагадав дітям і основні правила безпечної поведінки, розповів про конкретні неприємні ситуації, у які можна втрапити через власну необережність, і як їх уникнути.

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.