Зустріч з дільничним інспектором

11 грудня — день п’ятий

Завершився тиждень зустріччю учнів 8-9-х класів з дільничним інспектором Колосом Р. В., який провів роз’яснювально-профілактичну бесіду з превентивного виховання щодо вчинення правопорушень у підлітковому середовищі. Учні школи уважно слухали розповідь правоохоронця про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Дільничний інспектор дав змістовну відповідь на попередньо підготовлені учнями запитання. Окрім загальних питань, під час правової бесіди поліцейський нагадав дітям і основні правила безпечної поведінки, розповів про конкретні неприємні ситуації, у які можна втрапити через власну необережність, і як їх уникнути.