Знайомство з літературною спадщиною Миколи Вінграновського

Знайомству з літературною спадщиною Миколи Вінграновського – українського поета, актора та режисера, талановитого митця Первомайщини – була присвячена зустріч учнів 10-В класу Первомайського ліцею Ерудит із поетесою Наталією Терещенко. Артхаб «Вінграновський» є справжнім осередком культурного надбання нашого земляка. Тематичні зони музею познайомили учнів 10 класу та класного керівника Олексія Дячука з поетичною палітрою поета, фотографіями його родини та друзів. Без перебільшення музей містить багату бібліотеку поетичних збірок митця. Учні розширили свій кругозір, поглибили знання про поета свого краю, відчули гордість за свій край та його таланти, відомі у всьому світі. Задумались над своїми надбаннями для суспільства, збагатили уявлення про роль вітчизняних митців прекрасного, розкрили для себе літературні горизонти. У атмосфері спокою, духовного збагачення надихнулись неймовірною красою і затишком, які несуть усі приміщення артхабу від галереї до мультимедійної зали. Учні 10-В класу та класний керівник Олексій Дячук висловлюють подяку дружньому колективу за організовану зустріч. Окрема подяка та наше шанування Наталії Терещенко за подарунки.