#Знай_Конституцію

До   Дня Конституції України – одного з головних державних свят нашої країни, яке українці відзначають 28 червня, у Первомайському ліцеї “Ерудит” для учнів 7-11 класів вчителькою правознавства Сизовою А.В. було проведено онлайн-інформування “Історія української Конституції”. Під час заходу учні  ознайомились з історією створення українських Конституцій різних часів, дізналися про етапи розробки та процес прийняття чинної Конституції нашої держави.

Крім того школярі отримали запрошення  на Всеукраїнський Open Quiz позмагатися з однолітками за звання найкращого знавця Конституції України.