#Змагання_на_кращого_знавця_української_мови

22 січня 2022 року на базі Первомайської початкової школи № 11 відбувся ІІ (територіальної громади) етап XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-4 класів закладів загальної середньої освіти Первомайської міської ради.В інтелектуальних змаганнях на кращого знавця з української мови взяли участь 33 учня (16 учнів 3-х класів та 17 учнів 4-х класів) ЗЗСО.Переможцями та призерами конкурсу з української мови імені Петра Яцика стали наші учні:

3 клас ІІІ місце – Бужан Анна, учитель Заболотна Л.Ф.;

4 клас ІІ місце – Селіванов Лев, учитель Телешко Л.В.;

Вітання учням та їх наставникам!

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському