#Зірковийдень

Сьогодні наш ліцей отримав декілька гарних новин! 1. Підведено підсумки конкурсу буктрейлерів та відеопоезій за творами Миколи Вінграновського. В конкурсі відеопоезій серед педагогів ІІ місце зайняла Овчаренко Наталія Олександрівна., вчитель української мови та літератури нашого ліцею.В конкурсі бук трейлерів ІІ місце зайняла команда 11-А класу Маковей Ярослав та Халіна Маргарита на чолі з вчителькою української мови Садовник Наталією Федорівною.2. У Миколаєві на платформі YouTube з 25 вересня по 25 жовтня 2021 року в режимі онлайн пройшов ХІ конкурс української патріотичної сучасної поезії ім Валерія Бойченка-21 до Дня Захисника України. У конкурсі взяли участь 306 учасників від дитячих навчальних закладів до студентських колективів міста та області. Диплом ІІ ступеня за рішенням журі отримала наша учениця 11-А класу Швець Дар’я (вчитель Садовник Наталія Федорівна).3. За підсумками роботи за жовтень 2021 р. Первомайський ліцей «Ерудит» серед закладів освіти Первомайської територіальної громади в рейтингу зайняв І місце.Вітання всій спільноті ліцею. Разом – ми сила!!!!!!!

Немає опису світлини.