Зірковий олімп-2024

Навчання в ліцеї завершилося відзначенням та нагородженням грамотами та дипломами більше 100 учнів – переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів та змагань різних рівнів та їх наставників – учителів на “Зірковому олімпі”. А ще 52 учні ліцею отримали Похвальні листи “За високі досягнення у навчанні”.

Нам є ким пишатися! Наші діти найкращі!!!

28 червня 8 випускників ліцею “Ерудит” отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Золоті медалісти – Татарінцева Дарина, Головіна Анастасія,

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів. І ось сьогодні довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників Первомайський ліцей “Ерудит”.

Приємно, коли за тебе вболіває найкращий журналіст України! Так, це Наталя Нагорна, яка на всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч шкільні ліги” підтримує нашу команду