Збори шкільного парламенту «Віче»

8 лютого відбулося засідання шкільного парламенту під девізом «Творімо успіх разом!». Мета засідання — аналіз роботи учнівського самоврядування за І семестр та встановлення основних задач роботи на ІІ навчальний семестр. Актив учнівського самоврядування та голови комітетів шкільного парламенту «Віче» на наступний навчальний семестр визначили наступні завдання: спрямувати роботу учнівського самоврядування на залучення більшої кількості учнів до участі в учнівському самоврядуванні та організації колективних творчих справ; активізувати роботу органів класного самоврядування з метою ефективної роботи активу школи, підготувати та провести заплановані на ІІ семестр загальношкільні заходи.