#ЗасіданняДГвчителівісторіїтагеографії

25 жовтня 2021 р. відбулося засідання динамічної групи вчителів історії, правознавства та географії Первомайського ліцею «Ерудит», під час якого було затверджено нову методичну тему школи на 2021-2026 н.р. «Формування освітнього середовища для успішної самореалізації педагогів та учнів в умовах впровадження Нового державного стандарту в контексті Нової української школи» і , відповідно, учасниками ДГ прийнято рішення узгодити власну методичну проблему з методичною проблемою школи, дотримуватися вимог Державного стандарту базової середньої освіти (2020 р.).Також було підведено підсумки І туру Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, правознавства, географії та обговорено напрямки роботи з обдарованими дітьми. Розроблено попередні плани заходів по вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. та предметних тижнів історії, правознавства, географії в залежності від епідеміологічної ситуації з Covid-19, як в онлайн, так і офлайн-режимі.