#Засідання_кіноклубу_ДОКУДЕЙЗ#DOCUКЛУБ#DOCUdays

10 грудня – Міжнародний день прав людини. До цієї дати у Первомайському ліцеї «Ерудит» було приурочено чергове засідання кіноклубу Docudays.UA під гаслом «Від прав людини до прав дитини». Перед учнями виступили представники шкільного парламенту «Віче» на чолі з президентом школи Андрійченко Дарією, які ознайомили присутніх з міжнародними документами з прав людини, наголосили про юридичні відповідальність за дискримінацію. Расизм, ксенофобію, булінг тощо. Під час засідання кіноклубу відбувася показ документального фільму «Рахую дні, рахую роки…» шведської документалістки Монне Ліндстрьом, присвячений досить болючій темі, яка актуальна і для України, про дітей, батьки яких знаходяться у місцях позбавлення волі. Модератор кіноклубу, вчителька історії та правознавства, Сизова Анна Володимирівна організувала обговорення фільму. Учні висловили свої думки щодо долі трьох дітей-героїв фільму. Вони дійшли висновку, що у відносинах з такими дітьми необхідно виявляти толерантність, повагу, співчуття, за можливості надавати посильну допомогу, моральну підтримку.

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні

№ п/п                 Статті  видатків Листопад 1. Заробітна плата (державна субвенція) 933 964,07     2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 184 637,34  3. Нарахування на

№ Назва гуртка,секції Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця   Субота Керівник гуртка  1  «Волейбол»   (8-11 кл.,дівчата)   15.30-16.30     15.30-16.30

№ Клас Класний керівник Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця 5-А Максименко М.С.         5 урок 5-Б Постнікова А.О.   5урок