Засідання педагогічної ради

29.03.2023р. в Первомайському ліцеї «Ерудит» відбулося засідання педагогічної ради «Формувальне оцінювання як чинник індивідуального поступу здобувачів освіти». Розглядали нові підходи до оцінювання поступу навчання учнів, як здійснювати формувальний підхід в оцінюванні. Олеся Горбачова презентувала як організувати освітній процес з урахуванням навчальних потреб кожного учня. Світлана Гречешнюк та Оксана Запорожчук поділилися досвідом щодо використання інструментів формувального оцінювання на уроках математики. Лариса Телешко ознайомила присутніх з особливостями формувального оцінювання в початкових класах. Основні прийняті рішення педагогічної ради направлені на активне впровадження педагогіки партнерства, вдосконалення системи оцінювання навчальних досягнень, зокрема формувального оцінювання; оволодіння учнями ключовими компетентностями.