Засідання педагогічної ради

29.03.2023р. в Первомайському ліцеї «Ерудит» відбулося засідання педагогічної ради «Формувальне оцінювання як чинник індивідуального поступу здобувачів освіти». Розглядали нові підходи до оцінювання поступу навчання учнів, як здійснювати формувальний підхід в оцінюванні. Олеся Горбачова презентувала як організувати освітній процес з урахуванням навчальних потреб кожного учня. Світлана Гречешнюк та Оксана Запорожчук поділилися досвідом щодо використання інструментів формувального оцінювання на уроках математики. Лариса Телешко ознайомила присутніх з особливостями формувального оцінювання в початкових класах. Основні прийняті рішення педагогічної ради направлені на активне впровадження педагогіки партнерства, вдосконалення системи оцінювання навчальних досягнень, зокрема формувального оцінювання; оволодіння учнями ключовими компетентностями.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний