Засідання майстерні

27.10.2022 року відбулося засідання педагогічної майстерні класних керівників Первомайського ліцею «Ерудит» (координатор Карічковська Н.М.) Класні керівники працювали над темами «Дієвість застосування медіації в закладі освіти, позитивні сторони створення шкільної служби порозуміння» (доповідач Патрушева Л.О.) та “Використання сучасних виховних технологій в роботі класного керівника” (Карічковська Н.М.) Під час роботи практичний психолог Мокряк О.М. провела асоціативний тест “Уявна мандрівка” яка допомагає отримати підгрунтя для роздумів про себе і світ, про свій емоційний стан, причому як свідомого, так і несвідомого. Адже людина досягає мети лише тоді, коли ясно бачить, куди треба йти, і розуміє, що відбувається довкола. Той, хто не знає власного емоційного стану, йдуть життям із заплющеними очима.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний