Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Засідання кіноклубу ДОКУДЕЙЗ

Багато людей вважають, що під час канікул вчителі відпочивають. Насправді ж, канікули для педагогів- це час доволі напруженої методичної роботи. Так, 28 березня 2023 року в ліцеї Ерудит” відбулося чергове засідання кіноклубу “ДОКУДЕЙЗ”, у якому взяли участь освітяни. Вони переглядали стрічку «Мова» режисера Сергія Лисенка- українське документальне кіно з колекції Міжнародного фестивалю про права людини Docudays UA . Разом із модератором кіноклубу , вчителем історії та правознавства Сизовою А.В. глядачі обговорювали питання: “Як люди проявляють свою ідентичність? Яку роль у цьому відіграє мова? З якими правами та свободами людини пов’язані події у фільмі?”.

Кажуть, що іноземну мову можна вивчити за 6 років, а рідну мову ми вчимо все життя. Під керівництвом вчителя української мови та літератури Рігоц Н.В. педагоги знайомились зі змінами українського правопису, вчилися правильно ставити наголоси та вживати усталені українські вислови, уникаючи кальки з російської.

Під час рефлексії вчителі відзначили актуальність даного заходу і висловили бажання продовжити вдосконалення власного мовлення.

28 червня 8 випускників ліцею “Ерудит” отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Золоті медалісти – Татарінцева Дарина, Головіна Анастасія,

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів. І ось сьогодні довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників Первомайський ліцей “Ерудит”.

Приємно, коли за тебе вболіває найкращий журналіст України! Так, це Наталя Нагорна, яка на всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч шкільні ліги” підтримує нашу команду