Засідання кіноклубу DOCUDAYS

19 січня 2022 року у переддень Дня Соборності України у Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося чергове засідання кіноклубу DOCUDAYS. Учні 9-го класу переглянули та обговорили документальну стрічку “Мир” , з’ясували, яким чином українське законодавство захищає права волонтерів. Після обговорення президент учнівського парламенту Дар’я Андрійченко провела для учнів майстер-клас по виготовленню окопної свічки. Виготовлені свічки та дитячі листи з добрими побажаннями через волонтерів будуть передані захисникам України.