Засідання атестаційної комісії І рівня Первомайського ліцею “Ерудит”

28 березня 2023 р. відбулося засідання атестаційної комісії І рівня Первомайського ліцею «Ерудит». У 2023 році черговій атестації підлягало 12 педагогічних працівників закладу. Перенесено терміни чергової атестації 1 вчителю за станом здоров’я та наданій довідці.

З 11 педагогічних працівників 6 атестувалися на відповідність раніше присвоєній вищій кваліфікаційній категорії, присвоєння вищої кваліфікаційної категорії та на відповідність раніше присвоєним педагогічним званням.

Рішенням атестаційної комісії І рівня порушено клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня при управління освіти Первомайської міської ради

Пташинській Наталії Володимирівни, вчителю географії, на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії “спеціаліст вищої категорії ” та педагогічному званню „старший учитель ”.

Коржевій Ользі Іванівні, вчителю фізики, на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії “спеціаліст вищої категорії ” та педагогічному званню «учитель- методист».

Гречешнюк Світлані Вікторівні, вчителю математики, на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії “спеціаліст вищої категорії ”та педагогічному званню «старший учитель».

Запорожчук Оксані Володимирівні, вчителю математики, на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії “спеціаліст вищої категорії ”та педагогічному званню «старший учитель».

Белінській Наталії Василівні, вчителю української мови та літератури,

на присвоєння кваліфікаційної категорії “спеціаліст вищої категорії”.

Телешко Ларисі Василівні, вчителю початкових класів, на присвоєння кваліфікаційної категорії “спеціаліст вищої категорії”.

5 вчителів атестувалися на присвоєння І та ІІ кваліфікаційної категорії.

Сібова Юлія Петрівна, вчитель хімії, на присвоєння кваліфікаційної категорії “спеціаліст І категорії ”.

Шарковський Іван Олександрович, вчитель фізичної культури,

на присвоєння кваліфікаційної категорії “спеціаліст І категорії ”.

Валюшок Яна Ігорівна, вчитель початкових класів, на присвоєння кваліфікаційної категорії “спеціаліст ІІ категорії ”.

Обіщан Олена Едуардівна, вчитель початкових класів, на присвоєння кваліфікаційної категорії “спеціаліст ІІ категорії ”.

Шпильова Марія Вікторівна, вчитель обслуговуючої праці, на присвоєння кваліфікаційної категорії “спеціаліст ІІ категорії ”.

Відповідно до рішення атестаційної комісії І рівня Сібовій Юлії Петрівні, вчителю хімії та Шарковському Івану Олександровичу, вчителю фізичної культури, присвоєно кваліфікаційну категорію “спеціаліст І категорії”.

Валюшок Яні Ігорівні, вчителю початкових класів, Обіщан Олені Едуардівні, вчителю початкових класів, Шпильовій Марії Вікторівні, вчителю обслуговуючої праці, присвоєно кваліфікаційну категорію “спеціаліст ІІ категорії”.

Щирі вітання та успіхів у подальшій педагогічній діяльності.

Посмотреть статистику

Охват публикации: 2,2 тис.

All reactions:

69Наталя Овчаренко, Елена Долматова та ще 67

Warning: Undefined array key "button_class" in /home/virtwww/w_nvk15-inf-ua_79bbb01f/http/wp-content/plugins/premium-addons-for-elementor/includes/class-premium-template-tags.php on line 1009

Щорічно 22 квітня суспільство відзначає Міжнародний День Матері-Землі. Турбота про нашу планету – важлива місія, яку активно пропагують учасники еко-руху по всьому

Напередодні Міжнародного дня Матері-Землі 22 квітня, випускники початкової школи, учні 4-А ,4-Б, 4-В, 4-Гкласів, долучилися до озеленення території Первомайського ліцею “Ерудит”. Мета