Заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом

З 7 по 9 травня під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» в школі проведені заходи, присвячені Дню пам’яті  та примирення та Дню Перемоги над нацизмом.

В класних колективах  були проведені  онлайн-уроки  пам’яті «Мужність і відвага крізь покоління», на яких висвітлені  події Другої світової  війни та бойовий шлях, що пройшов український народ за роки війни.

З нагоди Дня Перемоги в читальній залі бібліотекарі підготували  виставку «Вічна слава солдатові-герою», на якій представили кращі книги воєнної тематики, фотоальбоми, а також краєзнавчі матеріали. Радіоведучі підготували радіоефір «Нетлінна пам’ять про героїв», в якому всі бажаючі учні могли розповісти про своїх рідних, які воювали в роки Другої світової війни.  Надзвичайно активно учні взяли участь у Всеукраїнській  акції «Маки пам’яті», що символізують пам’ять про жертви війни.

9 травня учні 9-х класів долучились до міського мітингу, під час якого пройшли почесною ходою з портретами своїх рідних, які брали участь у бойових діях під час Другої світової війни.