Загальні збори

5 жовтня 2023 року в ліцеї відбулися загальні збори за участю колективу, представників учнівського та батьківського врядування. Розглядалися питання щодо особливостей освітнього процесу, громадянського виховання, НМТ, проведення та результатів діагностичних робіт для встановлення освітніх втрат. Зауваження та пропозиції взято до врахування у роботі, прийнято управлінські рішення щодо забезпечення якісної освіти,.

Залишок      Сума коштів, залучених на потреби школи                                                       На що витрачені кошти (грн.) Господарчі,           електро-товари     Будівельні матеріалиРемонти Миючі засоби,

Сьогодні, 31 травня, в м. Миколаєві команда футзалістів ліцею “Ерудит” здобула перемогу у обласному етапі Всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” з