#З_турботою про найдорожчих_

В умовах військового стану дуже важливо навчити дітей, як себе поводити в надзвичайних ситуаціях. Класні керівники Первомайського ліцею «Ерудит» провели класні години  з переглядом наочних матеріалів з тем: “Загроза радіаційного та хімічного зараження”,  “Увага, евакуація”, “Мінна небезпека для дітей та дорослих”, ”Правила поводження з вибухонебезпечними предметами ”.

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському