З теплом у серці

На передодні світлого свята батьки, учні та педагогічний колектив ліцею «Ерудит» підготували для наших незламних Захисників посилки зі смаколиками, великодніми поробками та засобами гігієни . Сьогодні ми відправили 13 посилок і окремо символічну картину яку написала учениця нашого ліцею. Низький уклін всім, хто долучився до ініціативи. Всім гарних новин, мирного неба та найскорішої ПЕРЕМОГИ! Разом ми сила, разом ми не зламні!

28 червня 8 випускників ліцею “Ерудит” отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Золоті медалісти – Татарінцева Дарина, Головіна Анастасія,

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів. І ось сьогодні довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників Первомайський ліцей “Ерудит”.

Приємно, коли за тебе вболіває найкращий журналіст України! Так, це Наталя Нагорна, яка на всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч шкільні ліги” підтримує нашу команду