Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

# З подякою до школи

Сьогодні до нашого ліцею завітав випускник Постовик Іван, який став курсантом Херсонської державної морської академії у цьому навчальному році. Дуже приємно було отримати привітання та подяку за навчання та виховання учня від академії. Пишаємося Іваном і щиро бажаємо йому успіхів у обраній професії.

На зображенні може бути: 2 людини, зокрема Наталія Пташинська, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: текст

Питання відвідування учнями гімназії є сьогодні надзвичайно важливим,тому нагадуємо,щозгідно з КонституцієюУкраїни, Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”,Інструкції з обліку дітей

                                               Первомайський ліцей «Ерудит»                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                       НАКАЗ 01.06.2026                       м. Первомайськ           № 09-у Про зарахування  учнів