#ярмарок

24 вересня у ліцеї відбувся другий етап ярмарку солодощів. Організаторами ярмарку стали активісти учнівського самоврядування ліцею, а активними учасниками колективи 5-11-их класів, які презентували свої власні солодкі вироби. Загалом ярмарок пройшов весело, яскраво, неймовірно дружно та надзвичайно смачно. Кількість та різноманіття смаколиків задовольнило би будь-якого гурмана – пироги, кекси, печиво найрізноманітніших видів та форм, рогалики, млинці, вафлі, желе – чого тільки не було! Діти куштували смачні солодощі, із задоволенням розглядали вироби один одного, ділилися враженнями і рецептами, а вчителі втішалися гарним настроєм своїх учнів.Всі зароблені кошти будуть витрачені на благоустрій ліцею! Дякуємо ліцеїстам, батькам та класним керівникам за активну участь в заході!

На зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні
На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять, їжа та у приміщенні
На зображенні може бути: дитина, стоїть та у приміщенні

21-22 жовтня різнобарвною та строкатою могли побачити осінь усі, хто побував на виставці композицій «Осінній вернісаж», що проходила в ліцеї. Вироби були