Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

#Вивчаємо_рідну_мову

9 серпня відбулося чергове засідання мовного гуртка “Спілкуймося рідною мовою ” для учнів 10-11класів, який провела вчитель української мови та літератури Рігоц Н.В. Сьогодні старшокласники вчилися говорити українською правильно, зокрема повторили числівники на позначення дат і часу.

Говоріть українською, бо мова – мати єдності, батько громадянства, сторож держави.

Питання відвідування учнями гімназії є сьогодні надзвичайно важливим,тому нагадуємо,щозгідно з КонституцієюУкраїни, Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”,Інструкції з обліку дітей

                                               Первомайський ліцей «Ерудит»                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                       НАКАЗ 01.06.2026                       м. Первомайськ           № 09-у Про зарахування  учнів