#ВИБОРИ_ПРЕЗИДЕНТА

16 вересня в Первомайському ліцеї «Ерудит» відбулися вибори президента учнівського самоврядування «Віче». Після тижня передвиборчої агітації, дебатів пройшли вибори за всіма правилами демократії. Голосування було таємним і кожен учень 9-11-х класів та вчитель міг обрати гідного кандидата. За підсумками голосування та роботи лічильної і наглядової комісії повноваження у виконання перемогу здобула Андрійченко Дар’я і призначена на посаду строком на два роки. Бажаємо творчих успіхів, креативних ідей, вдалих проєктів!