Вшанування Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні – відважних співвітчизників, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою та самим творити своє майбутнє.

Незважаючи на карантинні обмеження вчителі та учні Первомайського ліцею «Ерудит»  провели години  вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у захисті незалежності, територіальної цілісності та недоторканості України.