Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Всеукраїнська краєзнавча конференція Україна пам’ятає і Світ не забуде

25 травня 2023 року відбулася Всеукраїнська краєзнавча конференція «Україна пам`ятає і Світ не забуде», присвячена 90-м

роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського

народу. Миколаївську область на цій конференції в секції «Відображення Голодомору 1932-1933 років в українських, зарубіжних та радянських ЗМІ: документальні твори (кіно, періодичні видання, документально-публіцистична література), художні твори, література, інші форми і засоби висвітлення теми Голодомору: з можливим порівняльним аналізом» гідно представила учениця 10-В класу ліцею “Ерудит” Шаповаленко Софія із виступом на тему: “Відображення трагедії Голодомору 1932-1933 рр. в художніх творах українських авторів” (керівник роботи Сизова А.В.).

Під час конференції прозвучали виступи юних дослідників з різних куточків нашої Батьківщини- з усіх областей України, навіть з тимчасово окупованих територій. Зацікавленість учнівської молоді пошуково-дослідницькою діяльністю сприятиме збереженню та популяризації історичних знань про боротьбу українського народу для майбутніх поколінь.

https://www.facebook.com/groups/154923063330192

28 червня 8 випускників ліцею “Ерудит” отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Золоті медалісти – Татарінцева Дарина, Головіна Анастасія,

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів. І ось сьогодні довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників Первомайський ліцей “Ерудит”.

Приємно, коли за тебе вболіває найкращий журналіст України! Так, це Наталя Нагорна, яка на всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч шкільні ліги” підтримує нашу команду