Всеукраїнська краєзнавча конференція Україна пам’ятає і Світ не забуде

25 травня 2023 року відбулася Всеукраїнська краєзнавча конференція «Україна пам`ятає і Світ не забуде», присвячена 90-м

роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського

народу. Миколаївську область на цій конференції в секції «Відображення Голодомору 1932-1933 років в українських, зарубіжних та радянських ЗМІ: документальні твори (кіно, періодичні видання, документально-публіцистична література), художні твори, література, інші форми і засоби висвітлення теми Голодомору: з можливим порівняльним аналізом» гідно представила учениця 10-В класу ліцею “Ерудит” Шаповаленко Софія із виступом на тему: “Відображення трагедії Голодомору 1932-1933 рр. в художніх творах українських авторів” (керівник роботи Сизова А.В.).

Під час конференції прозвучали виступи юних дослідників з різних куточків нашої Батьківщини- з усіх областей України, навіть з тимчасово окупованих територій. Зацікавленість учнівської молоді пошуково-дослідницькою діяльністю сприятиме збереженню та популяризації історичних знань про боротьбу українського народу для майбутніх поколінь.