Всеукраїнська краєзнавча конференція Україна пам’ятає і Світ не забуде

25 травня 2023 року відбулася Всеукраїнська краєзнавча конференція «Україна пам`ятає і Світ не забуде», присвячена 90-м

роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського

народу. Миколаївську область на цій конференції в секції «Відображення Голодомору 1932-1933 років в українських, зарубіжних та радянських ЗМІ: документальні твори (кіно, періодичні видання, документально-публіцистична література), художні твори, література, інші форми і засоби висвітлення теми Голодомору: з можливим порівняльним аналізом» гідно представила учениця 10-В класу ліцею “Ерудит” Шаповаленко Софія із виступом на тему: “Відображення трагедії Голодомору 1932-1933 рр. в художніх творах українських авторів” (керівник роботи Сизова А.В.).

Під час конференції прозвучали виступи юних дослідників з різних куточків нашої Батьківщини- з усіх областей України, навіть з тимчасово окупованих територій. Зацікавленість учнівської молоді пошуково-дослідницькою діяльністю сприятиме збереженню та популяризації історичних знань про боротьбу українського народу для майбутніх поколінь.

Первомайського ліцею «Ерудит» на 2024-2025 н. р. 1.Освітній процес організовується за семестровою системою: І семестр – з 02 вересня  по 27 грудня 2024

І. Загальні положення 1.1.Відповідно до ст. 43 Конституції України кожен громадянин України має право на працю, тобто на одержання гарантованої роботи з

Первомайської  міської  ради  Миколаївської  області   на 2024 – 2025 навч. рік

Вже не перший рік педагогічний колектив Первомайського ліцею «Ерудит» відмовляється від квітів на користь донатів на потреби військовим. От і цього року