#Вітаємо_з_перемогою

У Миколаєві на платформі YouTube з 25 вересня по 25 жовтня 2021 року в режимі онлайн пройшов ХІ конкурс української патріотичної сучасної поезії ім Валерія Бойченка-21 до Дня Захисника України. У конкурсі взяли участь 306 учасників від дитячих навчальних закладів до студентських колективів міста та області. Диплом ІІ ступеня за рішенням журі отримала наша учениця 11-А класу Швець Дар’я (вчитель Садовник Наталія Федорівна).Вітаємо з перемогою та бажаємо творчих успіхів!

Залишок      Сума коштів, залучених на потреби школи                                                       На що витрачені кошти (грн.) Господарчі,           електро-товари     Будівельні матеріалиРемонти Миючі засоби,

Сьогодні, 31 травня, в м. Миколаєві команда футзалістів ліцею “Ерудит” здобула перемогу у обласному етапі Всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” з