#Вітаємо_з_перемогою

У Миколаєві на платформі YouTube з 25 вересня по 25 жовтня 2021 року в режимі онлайн пройшов ХІ конкурс української патріотичної сучасної поезії ім Валерія Бойченка-21 до Дня Захисника України. У конкурсі взяли участь 306 учасників від дитячих навчальних закладів до студентських колективів міста та області. Диплом ІІ ступеня за рішенням журі отримала наша учениця 11-А класу Швець Дар’я (вчитель Садовник Наталія Федорівна).Вітаємо з перемогою та бажаємо творчих успіхів!

1 грудня у нашому ліцеї з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом провели комплекс просвітницько – пізнавальних заходів для учнів. Зокрема, члени

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, в якому взяли участь 14 учнів 9 -11 класів

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, в якому взяли участь 44 учнів 7 -11 класів