#Вітаємо_з_перемогою

22 грудня 2021 року кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено обласне наукове шоу досліджень юних знавців хімії “Chemical city -2021”. На конкурс було подано 63 роботи у різних номінаціях, у яких були висвітлені результати власного хімічного експерименту та дослідження в умовах хімічного навчального кабінету. Наш заклад на конкурсі представила учениця 9-А класу Козіцька Марія (керівник Сібова Ю.П.) з роботою «Дослідження адсорбційної здатності АВ та інших лікарських препаратів». За рішенням журі учениця нашого ліцею нагороджена дипломом ІІ ступеня.
Вітаємо Марію та керівника Юлію Петрівну з перемогою!

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському